دانلود اسمکدان 21 ژوئن 2024

دانلود اسمکدان 21 ژوئن 2024

دانلود اسمکدان 21 ژوئن 2024 با کیفیتهای مختلف

مسابقات و برگزاری

  • کانال تلگرام عضو باشید اونجا فایلهای رایگانم داریم
  • مشاهده مانی این د بنک سریع پس از برگذاری در اشتراک ویژه
  • کیفیت 480 720 1080 و 720 تضمینی قرار گرفت
  • کیفیت پیشنهادی ادمین: 720 تضمینی
  • حضور سی ام پانک و کودی رودز
  • رندی اورتن در مقابل تاما تونگا مقابل کارملو هیز - انتخابی لدر مچ
  • کوین اونز vs آندراد vs گریسون والر – انتخابی لدر مچ
  • آغاز استوری مانی این د بنک
  • تاریخ انتشار : شنبه بین ساعت 8 الی 10 صبح

ویژه شوید !!!

با خرید اکانت ویژه لینک دانلود تمامی کیفیتهای این شو و لینک دانلود و تماشای آنلاین سایر شوهای راو و اسمکدان جدید همچنین آرشیو کامل پی پر ویوها با کیفیت 720 دسترسی داشته باشید.

درباره شو

دانلود اسمکدان 21 ژوئن 2024 : کمپانی این هفته سه شو اسمکدان پیش از رویداد زیبای مانی این د بنک را برگزار میکند.اپیزود WWE SmackDown در 21 ژوئن 2024 قسمت شماره 1297 خواهد بود و به ساخت Money in the Bank 2024 PLE همراه با حضور ویژه سی ام پانک در زادگاهش شیکاگو، IL ادامه خواهد داد.

کارت مسابقه

کوین اونز vs آندراد vs گریسون والر – انتخابی لدر مچ
رندی اورتن در مقابل تاما تونگا مقابل کارملو هیز – انتخابی لدر مچ
کودی رودز برای مقابله با تهدید Bloodline
سی ام پانک ظاهر می شود

پیش نمایش

سی ام پانک به شیکاگو بازخواهد گشت، جایی که طعنه زد و اطلاعاتی در مورد وضعیت پزشکی خود در اختیار ما قرار داد. او برای درو مک اینتایر قهرمانی سنگین وزن جهان را در زادگاهش در اسکاتلند هزینه کرد. آیا انتظار اینکه درو با وجود ترک شرکت در پانک در شیکاگو پاسخ دهد، دور از ذهن خواهد بود؟

کودی رودز به تازگی با تهدید ای جی استایلز مقابله کرده بود که سولو سیکوآ خود را به عنوان نفر بعدی معرفی کرد که او را هدف قرار می دهد. بعد از این یک نزاع شروع شد که در آن همه اعضای Bloodline جدید به دنبال کودی آمدند. با این حال، کودی به سرعت از حمایت رندی اورتون و کوین اونز برای مقابله با حمله خود برخوردار شد. اکنون کودی به Bloodline چگونه پاسخ خواهد داد؟

مسابقات انتخابی

مسابقات انتخابی Money in the Bank دو مرد اعلام شد. کوین اونز، گریسون والر و آندراد قرار است در یکی از این مسابقات با هم درگیر شوند. تاما تونگا و رندی اورتون در بازی دیگر در کنار کارملو هیز به مصاف هم خواهند رفت. چه کسی را واجد شرایط می بینید؟دانلود اسمکدان 21 ژوئن 2024 در وبسایت دانلود کشتی کج WWEModern در روز یعد از برگزاری شو ممکن است.همچنین میتونید آرشیو کامل رویدادهای کمپانی را با خرید اشتراک از لینک سیتی دانلود کنید.برای این شو حداقل سه کیفیت در اسرع وقت قرار میگیرد که میتونید تماشا و دانلود نمایید.برای خرید اشتراک ویژه یشتابید امکان پایان این طرح وجود خواهد داشت.