دانلود اسمکدان 28 ژوئن 2024

دانلود اسمکدان 28 ژوئن 2024

دانلود اسمکدان 28 ژوئن 2024 با کیفیتهای مختلف

مسابقات و برگزاری

  • کانال تلگرام عضو باشید اونجا فایلهای رایگانم داریم
  • مشاهده مانی این د بنک سریع پس از برگذاری در اشتراک ویژه
  • ال ای نایت vs لوگان پل vs سانتوس اسکوبار – انتخابی لدر مچ
  • تیفانی استراتون vs جید کارگیل vs کندیس لری - انتخابی لدر مچ
  • بلر داونپورت vs نائومی vs ایندی هارتول - انتخابی لدر مچ
  • ادامه استوری مانی این د بنک
  • کیفیت 480 720 1080 720 تضمینی قرار گرفت
  • تاریخ انتشار : شنبه بین ساعت 8 الی 10 صبح

ویژه شوید !!!

با خرید اکانت ویژه لینک دانلود تمامی کیفیتهای این شو و لینک دانلود و تماشای آنلاین سایر شوهای راو و اسمکدان جدید همچنین آرشیو کامل پی پر ویوها با کیفیت 720 دسترسی داشته باشید.

درباره شو

دانلود اسمکدان 28 ژوئن 2024 : کمپانی این هفته دو شو اسمکدان پیش از رویداد زیبای مانی این د بنک را برگزار میکند.WWE SmackDown قسمت 28 ژوئن 2024 شاهد مراسم تقدیر از خط خونی خواهد بود.جمع آوری پول در بانک 2024 با 3 تهدید سه گانه ادامه دارد. برای پیش نمایش کامل در زیر تنظیم کنید.

مانی این د بنک کوآلیفایرز

2 مسابقه مقدماتی برای مسابقات نردبانی MITB دیواز برای این نمایش تعیین شده است که به شرح زیر است:تیفانی استراتون در مقابل جید کارگیل در مقابل کندیس لری.بلر داونپورت vs نائومی vs ایندی هارتول.از مسابقات مقدماتی مردان، LA Knight و قهرمان دبلیو دبلیو ای ایالات متحده، لوگان پل، با سانتوس اسکوبار در نقش مرد در وسط بازی خواهند کرد. آیا اسکوبار می تواند در حالی که دو نفر دیگر به دشمنی خود ادامه می دهند، از پس آن بربیاید؟

قدردانی بلاد لاین

دو اتفاق مهم هفته گذشته در اسمکدان رخ داد. اولین مورد Solo Sikoa بود که فاش کرد رومن رینز برنمی گردد. دیگری آمدن یعقوب فاتو برای پیوستن به Bloodline جدید بود. این هفته، مراسم تقدیر از خط خونی برگزار می شود. مشخص نیست که آیا این برای تایید ورود فاتو است یا برای طرفداران برای تصدیق چهره های جدید در گروه.دانلود اسمکدان 28 ژوئن 2024 در وبسایت دانلود کشتی کج WWEModern در روز یعد از برگزاری شو ممکن است.همچنین میتونید آرشیو کامل رویدادهای کمپانی را با خرید اشتراک از لینک سیتی دانلود کنید.برای این شو حداقل سه کیفیت در اسرع وقت قرار میگیرد که میتونید تماشا و دانلود نمایید.برای خرید اشتراک ویژه یشتابید امکان پایان این طرح وجود خواهد داشت.

همچنین میتونید از امکانات جدید شهر لینک یعنی رسلینگ تیوی استفاده کنید.این ابزار روزانه چندین فیلم رو که کمیابند معمولا به نمایش میزاره.همچنین شبیه یک تلویزیون هست و قابلیت جلو و عقب کردن برای اون وجود نداره.اگر اون رو متوقف کنید فیلم از جای دیگر شروع خواهد شد.