دانلود اسمکدان 5 جولای 2024

دانلود اسمکدان 5 جولای 2024

دانلود اسمکدان 5 جولای 2024 با کیفیتهای مختلف

مسابقات و برگزاری

  • کانال تلگرام عضو باشید اونجا فایلهای رایگانم داریم
  • مشاهده مانی این د بنک سریع پس از برگذاری در اشتراک ویژه
  • کیفیت 480 720 1080 قرار گرفت
  • کیفیت 720 تضمینی قرار خواهند گرفت
  • A Town Down Under vs DIY – بر سر کمربند تگ تیم
  • سقوط بلاد لاین
  • Cargill & Belair vs Hartwell & LeRae
  • تکمیل نهایی استوری مانی این د بنک
  • تاریخ انتشار : شنبه بین ساعت 8 الی 10 صبح

ویژه شوید !!!

با خرید اکانت ویژه لینک دانلود تمامی کیفیتهای این شو و لینک دانلود و تماشای آنلاین سایر شوهای راو و اسمکدان جدید همچنین آرشیو کامل پی پر ویوها با کیفیت 720 دسترسی داشته باشید.

درباره شو

دانلود اسمکدان 5 جولای 2024 : کمپانی این هفته یک شو اسمکدان پیش از رویداد زیبای مانی این د بنک را برگزار میکند.WWE SmackDown قسمت 5 ژوئیه 2024، که تنها یک روز قبل از Money in the Bank 2024 PLE به Scotiabank Arena در تورنتو، کانادا خواهد رسید. ما انتظار داریم که شاهد سقوط The Bloodline باشیم که پل هیمن را از بین می برد.

WWE Tag Team Championship نیز بین A Town Down Under و DIY تنظیم شده است. جید کارگیل و بیانکا بلیر با کندیس لری و ایندی هارتول روبرو خواهند شد. پیش‌نمایش کامل و کارت مسابقه برای قسمت WWE اسمک‌دان در 5 ژوئیه 2024 را بررسی کنید.

مسابقه قهرمانی تگ تیم WWE

DIY مدتی است که صبورانه منتظر قهرمانی تگ تیم خود در برابر A Town Down Under هستند. با این حال، در طول این مدت، جانی گارگانو سعی کرده است تا تئوری آستین را متوجه شود که گریسون والر از او استفاده می کند. اما، تئوری و والر تا کنون یک تیم تگ باقی مانده اند. آیا این اتحادیه در طول این دفاع از عنوان قوی باقی خواهد ماند؟

Cargill & Belair vs Hartwell & LeRae

جید کارگیل و بیانکا بلیر فصل دیگری از دشمنی خود را با کندیس لری و ایندی هارتول خواهند نوشت. ایندی هفته گذشته برای جید در مسابقات مقدماتی MITB خود هزینه کرد. جید در پاسخ به ایندی که بعداً در نمایش سعی داشت به کندیس کمک کند به ایندی حمله کرد.قهرمان سابق تگ تیم قبلاً در پیش نمایش King & Queen of the Ring Candice و Indi را شکست داده بود. آیا آنها می توانند به راحتی در اسمکدان این هفته همین کار را انجام دهند؟

Fallout of Attack on Heyman!

سولو سیکوآ هفته گذشته کاری انجام داد. هنگامی که پل هیمن از قبول سولو به عنوان رئیس قبیله خود امتناع کرد، سولو با ضربه زدن به او با یک اسپایک ساموایی و یک ضربه از The Bloodline به او پاسخ داد. آیا سولو حکیم جدیدی را وارد می کند؟ آیا این باعث خشم رومن رینز در سولو خواهد شد؟.دانلود اسمکدان 5 جولای 2024 در وبسایت دانلود کشتی کج WWEModern در روز یعد از برگزاری شو ممکن است.همچنین میتونید آرشیو کامل رویدادهای کمپانی را با خرید اشتراک از لینک سیتی دانلود کنید.برای این شو حداقل سه کیفیت در اسرع وقت قرار میگیرد که میتونید تماشا و دانلود نمایید.برای خرید اشتراک ویژه یشتابید امکان پایان این طرح وجود خواهد داشت.

همچنین میتونید از امکانات جدید شهر لینک یعنی رسلینگ تیوی استفاده کنید.این ابزار روزانه چندین فیلم رو که کمیابند معمولا به نمایش میزاره.همچنین شبیه یک تلویزیون هست و قابلیت جلو و عقب کردن برای اون وجود نداره.اگر اون رو متوقف کنید فیلم از جای دیگر شروع خواهد شد.