دانلود بکلش 2016

دانلود بکلش 2016

دانلود بکلش 2016 با کیفیت تضمینی

ویژه شوید !!!

با خرید اشتراک ویژه این رویداد و آرشیو کامل سایر رویدادهای کمپانی با کیفیت 720 همچنین شوهای هفتگی جدید در سریعترین زمان ممکن دسترسی داشته باشید.

درباره بکلش 2016

دانلود بکلش 2016 : Backlash 2016 دوازدهمین رویداد بکلش بود که توسط WWE تولید شد. این رویداد منحصرا برای کشتی گیران برند اسمکدان این برگزار شد. این رویداد در 11 سپتامبر 2016 در Richmond Coliseum در ریچموند ویرجینیا برگزار شد. این اولین Backlash بود که پس از رویداد سال 2009 برگزار شد. پس از آن اولین باری بود که در سرویس پخش آنلاین WWE، شبکه WWE، که در سال 2014 راه اندازی شد. پخش شد، و این تنها Backlash بود که در سپتامبر برگزار شد.

پس از معرفی مجدد افزونه برند در جولای 2016، Backlash اولین PPV منحصر به فرد برند از دومین تقسیم برند بود و اولین PPV انحصاری برند بود که از زمان No Way Out در سال 2007 برگزار شد. مفهوم اصلی Backlash بر اساس واکنش متقابل بود. در رسلمنیا، با این حال، رویداد 2016 این موضوع را حذف کرد، زیرا در عوض پس از سامر اسلم آن سال برگزار شد – تم پس از رسلمنیا با رویداد 2021 بازمی‌گردد.

نتایج مسابقات رویداد

هفت مسابقه کشتی حرفه ای در کارت این رویداد و یک مسابقه اضافی در پیش نمایش کیک آف برنامه ریزی شده بود. در رویداد اصلی، ای جی استایلز دین امبروز را شکست داد و قهرمانی جهانی دبلیو دبلیو ای را برد. و او را تبدیل به اولین کشتی گیر پس از کرت انگل کرد. که قهرمانی جهان را در دبلیو دبلیو ای، توتال اکشن کشتی بدون توقف (در حال حاضر کشتی ضربه ای) و کشتی حرفه ای نیو ژاپن برگزار کرد. این رویداد همچنین قهرمانان افتتاحیه بخش دیواز و تگ تیم اسمکدان را مشخص کرد که به ترتیب توسط بکی لینچ و تیم هیث اسلیتر و راینو برنده شدند.

داستان

در سامراسلم، دین امبروز قهرمانی جهانی دبلیو دبلیو ای را در برابر دالف زیگلر حفظ کرد. در حالی که ای جی استایلز جان سینا را شکست داد. بعداً استایلز به عنوان شماره اعلام شد. 1 مدعی برای قهرمانی جهانی دبلیو دبلیو ای در بک‌لش، که باعث شد زیگلر به میدان بیاید و خواستار شوت در این عنوان شود. استایلز زیگلر را در رویداد اصلی اپیزود 23 آگوست اسمک‌دان لایو شکست می‌دهد. تا از تبدیل شدن مسابقه عنوان به یک مسابقه تهدید سه‌گانه با حضور زیگلر جلوگیری کند.دانلود بکلش 2017 و آرشیو رویدادهای 2016 از این وبسایت ممکن میباشد.