دانلود بکلش 2017

دانلود بکلش 2017

دانلود بکلش 2017 با کیفیت تضمینی

ویژه شوید !!!

با خرید اشتراک ویژه این رویداد و آرشیو کامل سایر رویدادهای کمپانی با کیفیت 720 همچنین شوهای هفتگی جدید در سریعترین زمان ممکن دسترسی داشته باشید.

درباره بکلش 2017

دانلود بکلش 2017 : Backlash 2017 سیزدهمین رویداد بکلش بود که توسط WWE ساخته شد. این رویداد برای کشتی گیران برند اسمکدان برگزار شد. این رویداد در 21 می 2017، در Allstate Arena در حومه شیکاگو روزمونت، ایلینوی برگزار شد. این تنها دومین رویداد Backlash بود که پس از رویداد سال 2001 در Allstate Arena برگزار شد.

نتایج رویداد

هشت مسابقه در این رویداد برگزار شد، از جمله یکی در پیش نمایش شروع. در رویداد اصلی، جیندر محل با شکست رندی اورتون، اولین قهرمانی خود در دبلیو دبلیو را به دست آورد. و به اولین کشتی گیر هندی تبار تبدیل شد که این عنوان را به دست آورد. در آندرکارت، کوین اونز قهرمانی ایالات متحده آمریکا را در برابر ای جی استایلز حفظ کرد. و یوسوس بریزانگو را شکست داد. تا قهرمانی تگ تیم اسمکدان را حفظ کند. این رویداد همچنین به خاطر اولین حضور ناکامورا در فهرست اصلی تلویزیون در داخل رینگ، که در مسابقه افتتاحیه دولف زیگلر را شکست داد، قابل توجه بود.

داستان ها

در رسلمنیا 33، رندی اورتون بری وات را شکست داد و نهمین قهرمانی WWE خود را به دست آورد. در اسمکدان پس از رسلمنیا، وایت اورتون را به مسابقه “خانه وحشت” دعوت کرد؛ پس از اینکه وایت در نتیجه سوپراستار شیک آپ به راو نقل مکان کرد. این مسابقه یک مسابقه بدون عنوان بود و برای پرداخت پرداخت به ازای راو برنامه ریزی شد. در قسمت 18 آوریل اسمکدان، جیندر محل که از راو نقل مکان کرده بود. دالف زیگلر، موجو راولی، اریک روآن، لوک هارپر را شکست داد. و سامی زین، که او نیز از راو خارج شد. در یک چالش شش تکه برای تبدیل شدن به مدعی شماره یک قهرمانی WWE در Backlash.

در طول مسابقه، محل از NXT’s The Bollywood Boyz کمک گرفت که اولین اسمکدان خود را با عنوان The Singh Brothers (سمیر و سونیل سینگ) انجام دادند. هفته بعد، اورتن روآن را در یک مسابقه بدون رد صلاحیت شکست داد. و پس از آن مورد حمله ماهال و سینگ قرار گرفت. برادران؛ ماهال متعاقباً کمربند قهرمانی دبلیو دبلیو ای را دزدید. در Payback در 30 آوریل در جریان مسابقه اورتون مقابل وایات، اورتون به راحتی با حمله برادران سینگ مقابله کرد. اما پس از آن ماهال با کمربند عنوان به او حمله کرد.دانلود بکلش 2017 و آرشیو رویدادهای 2017 از این وبسایت ممکن میباشد.