دانلود بکلش 2018

دانلود بکلش 2018

دانلود بکلش 2018 با کیفیت اورجینال

|دانلود با کیفیت خوب|

 

 

 

 

 

دانلود Backlash 2018 ششمین شو سال 2018 هست مین اونت این شو بین رومن ریز و ساموا جو بوده.این شو رو با کیفیت خوب و مسابقات جدای اون رو با کیفیت HD قرار میدیم اگر به دنبال کیفیت بالا هستید مسابقات جدا رو دانلود کنید.آدرس های آینده با افزودن دو به آدرس کنونی در دسترس خواهد بود.اگر در WweModern.ir هستید آدرس آینده برابر WweModern2.ir خواهد بود.برای آسونی کار خود به کانال تلگرام ما بپیوندید.

|مسابقات|

 

 

 

 

سایر پی پر ویو های سال 2018

سایر پست های بکلش

دانلود بکلش 2018 – Backlash 2018 چهاردهمین رویداد و پخش زنده کشتی حرفه‌ای Backlash بود که توسط WWE تولید شد. این مسابقه برای کشتی گیران بخش برندهای راو و اسمکدان این پروموشن برگزار شد. این رویداد در 6 می 2018 در مرکز Prudential در نیوآرک، نیوجرسی برگزار شد. این اولین رویداد Backlash از سال 2009 بود که چندین برند را در طول یک تقسیم برند به نمایش گذاشت. در سال 2019، Backlash با Stomping Grounds جایگزین شد، اما Backlash در سال 2020 دوباره برقرار شد.

این کارت شامل نه مسابقه بود، از جمله یکی در پیش نمایش کیک آف. در رویداد اصلی، رومن رینز ساموآ جو را شکست داد. همچنین روی کارت، ست رولینز قهرمانی بین قاره‌ای راو را در برابر The Miz در مبارزه افتتاحیه حفظ کرد و قهرمان اسمک‌دان دبلیو دبلیو ای، ای جی استایلز و شینسوکه ناکامورا به تساوی رسیدند. این نمایش همچنین برای اولین مسابقه پرداخت به ازای تک‌نفره دنیل برایان از زمان Fastlane در فوریه 2015 قابل توجه بود.

شکل گیری رویداد

Backlash یک رویداد پرداخت به ازای هر نمایش (PPV) و شبکه WWE است که توسط WWE در سال 1999 تأسیس شد. این رویداد سالانه از سال 1999 تا 2009 برگزار شد. سپس متوقف شد اما در سال 2016 دوباره برقرار شد. رویداد 2018 چهاردهمین رویداد در جهان بود. زمان‌بندی Backlash و قرار بود در 6 می 2018 در مرکز Prudential در نیوآرک، نیوجرسی برگزار شود. رویدادهای 2016 و 2017 کشتی گیرانی را به طور انحصاری از برند اسمکدان نشان دادند. رویداد 2018 در ابتدا قرار بود انحصاری Raw باشد، اما در ماه فوریه، WWE اعلام کرد که پس از WrestleMania 34، PPV های انحصاری برند متوقف خواهند شد، بنابراین در Backlash 2018 کشتی گیرانی از Raw و SmackDown حضور داشتند.

داستان

این نمایش شامل 9 مسابقه بود، از جمله یک مسابقه در پیش نمایش کیک آف، که ناشی از خطوط داستانی فیلمنامه بود، که در آن کشتی گیران افراد شرور، قهرمانان یا شخصیت های کمتر متمایز را در رویدادهای فیلمنامه ای به تصویر می کشیدند که تنش ایجاد می کرد و در مسابقات کشتی به اوج می رسید. نتایج توسط نویسندگان برندهای راو و اسمک‌دان از پیش تعیین شده بود، در حالی که خطوط داستانی در برنامه‌های تلویزیونی هفتگی WWE، دوشنبه نایت راو و اسمک‌دان لایو تولید شدند.دانلود بکلش 2018 در WweModern و LinksCity در دسترس هست.