دانلود راو 24 ژوئن 2024

دانلود راو 24 ژوئن 2024

دانلود راو 24 ژوئن 2024 با کیفیتهای مختلف

مسابقات

  • دانلود سریع مانی این د بنک و شوهای هفتگی جدید پس از برگزاری در اشتراک ویژه
  • مسابقات کشتی کج رایگان در کانال تلگرام
  • کیفیت 480 720 قرار گرفت
  • کیفیت Full HD قرار خواهد گرفت
  • براون استرومن vs برونسون رید vs چد گیبل - انتخابی لدر مچ در مانی
  • شینا بازلر vs لایرا والکری vs کایری سانه - انتخابی لدر مچ در مانی
  • لودویک کایزر vs برون براکر
  • ادامه ساخت داستان رویداد مانی این د بنک
  • انتشار : سه شنبه بین ساعت 8 الی 10

ویژه شوید !!!

با خرید اشتراک ویژه لینک دانلود تمامی کیفیتهای این شو و لینک دانلود و تماشای آنلاین سایر شوهای راو و اسمکدان همچنین آرشیو کامل پی پر ویوها با کیفیت 720 دسترسی داشته باشید.

درباره شو

دانلود راو 24 ژوئن 2024 : این هفته دو شو راو مانده به رویداد جذاب و مهم مانی این د بنک میباشد.اپیزود WWE RAW در 24 ژوئن 2024 عواقب حمله Wyatt Sicks را مشاهده خواهد کرد و همچنین به دنبال ادامه مسابقات مقدماتی برای مسابقات نردبانی در Money in the Bank 2024 PLE است.

دو مسابقه مقدماتی تهدید سه گانه – هر کدام برای مسابقات مردان و دیواز – در این نمایش برگزار می شود. برون بریک در یک مسابقه انفرادی به مصاف لودویگ کایزر خواهد رفت. پیش‌نمایش کامل اپیزود WWE RAW 24 ژوئن 2024 با کارت مسابقه و جزئیات بیشتر را در زیر مشاهده کنید.

واکنش به وایات سیکس

پس از ماه‌ها تمسخر و کدهای QR، عمو هایدی هفته گذشته به همراه سایر اعضای Wyatt Sicks 6 به RAW رسیدند. این شامل چاد گیبل بود که داشت خون می ریخت. با این حال ورود آنها در واقع چه معنایی دارد؟ آیا آنها به ویران کردن و بیرون بردن همه ادامه خواهند داد؟ یا از اینجا به بعد شخص خاصی را هدف قرار خواهند داد؟

مسابقات انتخابی MITB

در مورد چاد گیبل، او پس از حمله توسط وایات سیکس 6 از مسابقات مقدماتی Money in the Bank حذف شد. اگرچه، جنرال موتورز RAW، آدام پیرس، روز جمعه اعلام کرد که گیبل از شوک اولیه بهبود یافته و برای رقابت در 24 ژوئن آزاد شده است. بین دو هیولا در براون استرومن و برونسون رید قرار بگیرید. آیا او می‌تواند از هجوم جان سالم به در ببرد یا هر یک از هیولا واجد شرایط بازی مردانه Money in the Bank ladder خواهد شد؟

مسابقه انتخابی MITB دیواز

Lyra Valkyrie، Kairi Sane و Shayna Baszler در یکی دیگر از مسابقات انتخابی Money in the Bank برای زنان با هم درگیر خواهند شد. Valkyrie با Damage CTRL که Sane را نیز در بر می گیرد، دشمنی دارد. بازلر اخیراً نتایج ناامیدکننده‌ای داشته است زیرا در NXT Battleground مغلوب Lola Vice شد و سپس ضربات خود را در عناوین زنان تگ تیم از دست داد. چه کسی برای کسب پیروزی در اینجا استقامت خواهد کرد؟

بریکر در مقابل کایزر

لودویگ کایزر هفته گذشته به شیمس حمله کرد که در جریان مسابقه شیمس مقابل برون بریکر رخ داد. از آنجایی که قیصر قصد داشت شیمس را با یک ضربه دراپک دویدن به فولاد مجروح کند، این بریکر بود که با نیزه ای ویرانگر او را قطع کرد. این باعث شده است که این هفته یک مسابقه انفرادی بین آنها رزرو شود.دانلود راو 24 ژوئن 2024 از وبسایت دانلود کشتی کج مدرن و شهر لینک امکانپذیر میباشد.