دانلود سامراسلم 2024

دانلود سامراسلم 2024 با کیفیت تضمینی

  • دانلود سریع سامراسلم و شوهای هفتگی جدید پس از برگزاری در اشتراک ویژه
  • مسابقات کشتی کج رایگان در کانال تلگرام
  • احتمال مسابقه برای سی ام پانک
  • دیمین پریست vs گونتر - بر سر کمربند سنگین وزن
  • بیلی vs نیا جکس - بر سر قهرمانی دیواز
  • برگزاری : شنبه سوم آگوست سیزدهم مرداد بین ساعت 22 الی 01
  • قرارگیری: یکشنبه چهاردهم مرداد بین ساعت 7 الی 9
  • محل برگزاری : آمریکا در کلیولند، اوهایو
  • کیفیت 480 720 1080 Full HD قرار خواهند گرفت

ویژه شوید !!!

با خرید اشتراک ویژه این رویداد و آرشیو کامل سایر رویدادهای کمپانی با کیفیت 720 همچنین شوهای هفتگی جدید در سریعترین زمان ممکن دسترسی داشته باشید.

درباره رویداد

دانلود سامراسلم 2024 : این رویداد سی و هفتمین رویداد سامراسلم است که در کمپانی WWE برگزار میشود.این رویداد قرار است در روز شنبه، 3 آگوست 2024، در استادیوم کلیولند براونز در کلیولند، اوهایو برگزار شود. این رویداد از طریق پرداخت به ازای نمایش (PPV) و پخش زنده پخش می شود و برای کشتی گیران برندهای راو و اسمکدان برگزار می شود. این دومین رویداد SummerSlam خواهد بود که از کلیولند، پس از رویداد 1996، که در Gund Arena (در حال حاضر Rocket Mortgage FieldHouse) برگزار شد، سرچشمه می گیرد.

بک گراند

SummerSlam یک رویداد کشتی حرفه ای سالانه است که به طور سنتی در ماه آگوست توسط WWE از سال 1988 برگزار می شود. این رویداد با نام “بزرگترین مهمانی تابستان” یکی از پنج رویداد بزرگ سال تبلیغاتی است، همراه با WrestleMania، Royal Rumble، Survivor Series و Money in the Bank که به آن “Big Five” گفته می شود. از بین این پنج، دومین رویداد بزرگ WWE در سال پس از رسلمنیا در نظر گرفته می شود.

طبق گزارش WWE، این پردرآمدترین رویداد سامراسلم تمام دوران و همچنین پردرآمدترین رویداد این شرکت خارج از رسلمنیا بود. WWE مدعی حضور 59194 نفر شد. با این حال، این تعداد با حضور واقعی 51477 نفر مورد مناقشه قرار گرفته است. پس از رویداد سال 1992، این دومین جمعیت بزرگ در تاریخ سامراسلم بود. متعاقباً این آخرین سامراسلم خواهد بود که در آن WWE اکثریت مالکیت و کنترل خانواده مک ماهون را در اختیار داشت و قبل از نهایی شدن قرارداد شرکت با Endeavor در 12 سپتامبر 2023، که شاهد ادغام WWE و Ultimate Fighting Championship متعلق به Endeavor برای تبدیل شدن به بخش‌های یک بود. یک نهاد شرکتی جدید با نام TKO Group Holdings.

استوری

در 23 مه 2024، طی یک حضور در جاذبه WWE Experience در عربستان سعودی، مدیر ارشد محتوای WWE Paul “Triple H” Levesque اعلام کرد که برندگان هر دو تورنمنت King of the Ring و Queen of the Ring یک مسابقه برای دریافت خواهند کرد. قهرمانی جهانی برند مربوطه خود در SummerSlam. At King و Queen of the Ring، Raw’s Gunther و SmackDown’s Nia Jax برنده تورنمنت‌های مربوطه شدند، بنابراین مسابقات قهرمانی سنگین وزن جهان و قهرمانی دیواز WWE را به دست آوردند.دانلود سامراسلم 2024 همچنین آرشیو سایر رویدادهای کشتی کج سال 2024 با کیفیت 720p از وبسایت دانلود کشتی کج مدرن امکانپذیر میباشد.