دانلود بکلش 2008

دانلود بکلش 2008

دانلود بکلش 2008 با کیفیت تضمینی

خرید فایل کیفیت تضمینی 720p

با خرید اکانت ویژه میتونید رویدادها (PPV) و شوهای هفتگی جدید رو با کیفیت 720p دانلود و تماشا نمایید.

درباره رویداد

دانلود بکلش 2008 : Backlash 2008 دهمین رویداد بکلش بود که توسط WWE تولید شد.این رویداد برای کشتی گیرانی از بخش های برند Raw، SmackDown و ECW برگزار شد. این رویداد در 27 آوریل 2008، در 1st Mariner Arena در بالتیمور، مریلند برگزار شد. مفهوم پرداخت به ازای هر ویو بر اساس واکنش شدید رسلمنیا XXIV بود.Backlash تقریباً 11277 نفر حضور داشتند و 200000 خرید دریافت کردند که کمتر از رویداد سال قبل بود. زمانی که این رویداد به صورت دی وی دی منتشر شد، به رتبه دوم جدول فروش دی وی دی های ورزشی تفریحی بیلبورد رسید. همچنین اولین پخش Backlash PPV با کیفیت بالا بود.

نتایج مسابقات رویداد

هشت مسابقه کشتی حرفه ای در کارت این رویداد برنامه ریزی شده بود که دارای یک سوپر کارت، برنامه ریزی بیش از یک رویداد اصلی بود. اولین مسابقه یک مسابقه حذفی Fatal 4-Way برای مسابقات قهرمانی دبلیو دبلیو ای با حضور کشتی گیرانی از برند راو بود که در آن هر چهار مرد به طور همزمان در رینگ مبارزه کردند و رقبا با پین فال یا سابمیشن حذف شدند. تریپل اچ قهرمان دبلیو دبلیو ای رندی اورتون، جان سینا و جان “برادشاو” لیفیلد (JBL) را شکست داد و عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

داستان

کشتی گیران راو در رویداد اصلی در Backlash حضور داشتند: یک مسابقه حذفی مهلک 4 طرفه برای قهرمانی WWE، با حضور قهرمان، رندی اورتون، دفاع در برابر تریپل اچ، جان سینا، و جان “برادشاو” لیفیلد (JBL). شروع بازی در رسلمنیا XXIV آغاز شد، جایی که اورتون از عنوان خود در برابر تریپل اچ و سینا در یک مسابقه تریپل تریت دفاع کرد. اورتون پیروز مسابقه شد و پس از پین کردن سینا عنوان قهرمانی را حفظ کرد. در اپیزود شب بعد از راو، با درخشش قهرمانی دبلیو دبلیو ای بر شانه‌هایش، اورتن در مورد شکست دادن تریپل اچ و سینا در رسلمنیا فریاد زد و سلطنت خود را به عنوان قهرمان «عصر اورتون» اعلام کرد.

اما JBL ایده های دیگری داشت و به اورتون گفت که او به دلیل اثبات اینکه سخت ترین سوپراستار در راو در پیروزی بلفاست برول خود بر فینلی در رسلمنیا نیز به عنوان پاداشی برای اثبات این که سخت ترین سوپراستار در راو است، به اورتون می گفت که شایسته یک مسابقه عنوانی است. در اپیزود هفته بعد راو، اورتون شب را با این باور شروع کرد که با JBL در Backlash رو به رو خواهد شد، اما جریان به سرعت او را تغییر داد.دانلود بکلش 2008 با کیفیت 720p اورجینال تضمینی از وبسایت های دانلود کشتی کج مدرن و شهر لینک به چهار روش ممکن میباشد.