دانلود آرشیو ای سی دبلیو 2006

ان ایکس تی
دانلود ان اکس تی 20 جولای 2021
جولای 14, 2021
اسمکدان 2021
دانلود اسمکدان 30 جولای 2021
جولای 16, 2021
ای سی دبلیو 2006

دانلود آرشیو ای سی دبلیو 2006 با لینک مستقیم

خرید لینکهای دانلود پر سرعت و مستقیم با کیفیت اورجینال 720p رو به صورت تک تک داریم . کافیست یک شو خریداری کنید تا این شوهای زیبا اعتیاد پیدا کنید .
دانلود آرشیو ای سی دبلیو 2006

ECW در ابتدا متفاوت از سایر نمایش های WWE تولید شد; برای رویدادهای تلویزیونی ، دوربین های اصلی حلقه رو در مکان دیگری از صحنه قرار می گرفتند; در حالی که در حلقه کشتی خود یک آرم ;ECW روی تشک و روکش های خالی مهره وجود داشت; مجریان مرد به جای “سوپراستارها” به “افراط گرایان” ارجاع می شدند در حالی; که به مجریان زن بیشتر از “دیوا” “ویکسن” گفته می شد.دانلود آرشیو ای سی دبلیو 2006;

با این حال ، تولید نمایش به طور پیوسته با همان قالب نمایش های; دیگر شروع به تولید کرد. برخلاف تبلیغ ;اصلی ، قوانین مسابقه ، مانند شمارش; آگهی ها و محرومیت ها ، اکنون استاندارد بودند; مسابقات که حاوی مجموعه قوانین تبلیغات اصلی است ; سپس به عنوان مورد مناقشه در بخش “قوانین شدید” طبقه بندی می شد و فقط در صورت مشخص شدن مبارزه می شد.

پاول هیمن ، مالک سابق ECW به عنوان “نماینده ECW” در هوا فعالیت داشت; (اشاره به چگونگی شناسایی هیمن در دوشنبه شب خام در سال 1997);طبق مصاحبه ای در روزنامه انگلیس سان ; هیمن فیلمنامه های هفتگی این برنامه را می نوشت و; آنها را برای تغییرات احتمالی به نویسندگان و سپس وینس مک ماهون; برای تأیید نهایی تحویل می داد.; پس از دسامبر تا دیسمبر ، هیمن از انجام وظایف خود و خارج از پرواز با World Wrestling Entertainment راحت شد. [13];

دانلود آرشیو ای سی دبلیو 2006

در حالی که این نمایش در رتبه بندی موفقیت کسب کرد ;از همان اوایل انتقاد طرفداران ECW اصلی را آغاز کرد. این امر با واکنش ;منفی جمعیت هواداران “مدرسه قدیمی” مشهورترین رویداد باتیستا ;در برابر بیگ شو در نمایش 1 آگوست 2006 ;از Hammerstein Ballroom بود که اغلب در ;حین شرکت فعالیت های اصلی ECW را برگزار می کرد; [14] [15] پس از رفتن هیمن در اواخر; سال 2006 ، هیچ مقام قدرت ECW وجود نداشت تا 14 آگوست; 2007 ، زمانی که آرماندو استرادا به عنوان مدیر کل معرفی شد.