دانلود بکلش 2023

دانلود بکلش 2023

دانلود بکلش 2023 با لینک مستقیم

اکانت ویژه بخرید !

کاربر ویژه میتواند این رویداد و فول شو های دیگر و شوهای هفتگی جدید رو با کیفیت 720 دانلود کند.
تاریخ انتشار : هفدهم اردیبهشت

درباره بکلش 2023

دانلود بکلش 2023 – هجدهمین رویداد پرداخت به ازای نمایش و پخش زنده کشتی کج بکلش است که توسط WWE تولید می‌شود. برای کشتی گیرانی از بخش های برند راو و اسمکدان تبلیغاتی برگزار می شود. این رویداد در روز شنبه، 6 می 2023، در Coliseo de Puerto Rico José Miguel Agrelot در سان خوان، پورتوریکو برگزار می شود. اولین رویداد WWE پس از انقلاب سال نو در ژانویه 2005 در پورتوریکو برگزار می شود و تنها دومین رویداد است.

رویداد به طور کلی پس از اینکه دو سال گذشته با عنوان “رسلمنیا بک‌لش” نامگذاری شد، رویداد 2023 به نام اصلی خود بازگشت در حالی که هنوز مفهوم پس از رسلمنیا خود را حفظ کرده است، با رویداد 2023 که بر اساس واکنش‌های شدید رسلمنیا 39 انجام شد. رپر پورتوریکویی Bad Bunny به‌عنوان یک میزبان این رویداد

تاریخچه رویداد

Backlash یک رویداد کشتی حرفه ای تکراری است که توسط WWE در سال 1999 تأسیس شد. این مسابقات سالانه از سال 1999 تا 2009 برگزار می شد. اما پس از آن متوقف شد تا اینکه در سال 2016 مجدداً برقرار شد. و از آن زمان هر سال به جز در سال 2019 برگزار می شود. این رویداد حول واکنش های منفی رویداد شاخص WWE، رسلمنیا، شکل گرفت. رویدادهای بین سال‌های 2016 و 2020 این مضمون را نداشتند. با این حال، رویداد 2021 به این مفهوم اصلی بازگشت. و مجموعه رویداد به نوبه خود به عنوان “WrestleMania Backlash” تغییر نام داد. با اعلام رویداد 2023، این رویداد به نام اصلی خود یعنی Backlash بازگشت و در عین حال تم پس از رسلمنیا خود را حفظ کرد.

در 8 مارس 2023 اعلام شد، هجدهمین بک‌لش با واکنش رسلمنیا 39 همراه خواهد بود. این بک‌لش قرار است در روز شنبه، 6 می 2023، در Coliseo de Puerto Rico José Miguel Agrelot در سن خوان، پورتوریکو برگزار شود. اولین رویداد WWE که از زمان انقلاب سال نو در ژانویه 2005 در پورتوریکو برگزار شد. که همچنین در همان مکان برگزار شد، و دومین رویداد به طور کلی در این منطقه برگزار شد.

ادامه …

در این رویداد کشتی گیرانی از بخش‌های برند راو و اسمک‌دان حضور خواهند داشت، و از طریق پرداخت به ازای مشاهده (PPV) در سراسر جهان پخش می‌شود. و برای پخش زنده در Peacock در ایالات متحده و شبکه WWE در اکثر بازارهای بین‌المللی در دسترس خواهد بود. همچنین اولین Backlash خواهد بود که پس از ادغام نسخه استرالیایی شبکه WWE تحت کانال Binge فاکستل در ژانویه، در استرالیا به صورت زنده در Binge در استرالیا پخش می شود.

علاوه بر این، اعلام شد که Bad Bunny، رپر پورتوریکویی، که آهنگ های خود را اجرا کرده و همچنین در مسابقات WWE کشتی گرفته است. به عنوان میزبان این رویداد خواهد بود. همچنین اعلام شد که قسمت پنجم می از Friday Night SmackDown به صورت زنده از همان محل پخش خواهد شد. بلیت های هر دو رویداد در 21 مارس به فروش رسید.

روش دانلود

دانلود بکلش 2023 با کیفیت 720p اورجینال تضمینی به چهار روش ممکن میباشد .روش اول خرید از دبلیو دبلیو ای مدرن و دریافت لینک پس از پرداخت.روش دوم خرید اکانت ویژه لینک سیتی.روش سوم خرید مستقیم با سبد خرید از لینک سیتی.روش چهارم شارژ کیف پول و خرید از شارژ در شهر لینک میباشد.دقت کنید در خرید از لینک سیتی لینک شما در اکانت نگه داری میشود و میتونید از پخش آنلاین هم بهره مند بشید.