دانلود مانی این د بنک 2023

دانلود مانی این د بنک 2023 با کیفیت تضمینی

اکانت ویژه بخرید !

کاربر ویژه میتواند این رویداد و آرشیو فول شوهای (PPV) دیگر و شوهای هفتگی جدید رو با کیفیت 720 دانلود کند.
تاریخ انتشار : یازدهم تیر

درباره رویداد

دانلود مانی این د بنک 2023 – چهاردهمین رویداد پیش رو کشتی کج از سری دانلود مانی این د بنک است که توسط WWE تولید می شود. برای کشتی گیرانی از بخش های برند راو و اسمکدان تبلیغاتی برگزار می شود. این رویداد روز شنبه، 1 ژوئیه 2023، در O2 Arena در لندن، انگلستان برگزار خواهد شد. این اولین رویداد Money in the Bank خواهد بود که در خارج از ایالات متحده برگزار می شود و همچنین اولین رویداد مهم WWE در لندن پس از Insurrextion در می 2002 و انگلستان به طور کلی از زمان Insurrextion در ژوئن 2003 برگزار می شود. همچنین اولین رویداد خواهد بود. پول در بانک برای پخش زنده در Binge در استرالیا.

رومن رینز در WWE Money in the Bank 2023 ظاهر می شود

WWE اعلام کرده است که Undisputed WWE Universal Champion Roman Reigns در Money in the Bank 2023 PPV حضور خواهد داشت.رومن در پوستر اولیه غایب بود و این گمانه زنی ها را افزایش داد که رئیس قبیله ممکن است با برنامه نیمه وقت خود این رویداد را از دست بدهد. با این حال، او بعداً به صفحه رویداد MITB WWE اضافه شد. این ظاهر اکنون با انتشار مطبوعاتی جدید WWE رسمی شده است.

WWE با باز کردن چند بلیط دیگر برای رویداد Money in the Bank 2023، که در 1 ژوئیه 2023، در O2 Arena در لندن، بریتانیا برگزار می شود، یک بیانیه مطبوعاتی منتشر کرد. نسخه جدید رسما اعلام کرد که رومن رینز قرار است در این سریال حضور داشته باشد. با این حال، ماهیت دخالت او اعلام نشد.

داستان ها

مسابقات مقدماتی برای مسابقات مردانه پول در بانک در قسمت 29 می راو آغاز شد. Ricochet و Shinsuke Nakamura با شکست دادن Miz و Bronson Reed به ترتیب اولین و دومین شرکت کنندگان واجد شرایط شدند. مسابقه مقدماتی بعدی در قسمت دوم ژوئن اسمکدان برگزار شد. جایی که LA Knight مونتز فورد را شکست داد و واجد شرایط شد. مسابقات بعدی مقدماتی در قسمت نهم ژوئن اسمکدان برگزار خواهد شد که بوچ با بارون کوربین و سانتوس اسکوبار با مصطفی علی روبرو خواهند شد.دانلود مانی این د بنک 2023 از وبسایت دانلود کشتی کج WweMdern ممکن میباشد.