دانلود مانی این د بنک 2024

دانلود مانی این د بنک 2024 با کیفیت تضمینی

مسابقات

 • دانلود سریع مانی این د بنک و شوهای هفتگی جدید پس از برگزاری در اشتراک ویژه
 • مسابقات کشتی کج رایگان در کانال تلگرام
 • کیفیت 480 720 1080 قرار گرفت
 • مسابقات جدا 720 قرار گرفت
 • نردبانی شش نفره مانی این د بنک دیواز - آیو اسکای و پنج کشتیگیر دیگر
 • ست رولینز vs دیمین پریست - بر سر کمربند سنگین وزن
 • نردبانی شش نفره مانی این د بنک - جی اوسو و پنج کشتیگیر دیگر
 • رندی اورتون و کودی رودز و کوین اونز vs و بلادلاین - سیکس من تگ تیم مچ
 • سمی زین vs و براکر
 • برگزاری در شانزهم تیر ششم جولای در کانادا
 • انتشار : یکشنبه 17 تیر بین ساعت 7 الی 9

ویژه شوید !!!

با خرید اشتراک ویژه لینک دانلود تمامی کیفیتهای این شو و لینک دانلود و تماشای آنلاین سایر شوهای راو و اسمکدان همچنین آرشیو کامل پی پر ویوها با کیفیت 720 دسترسی داشته باشید.

درباره رویداد

دانلود مانی این د بنک 2024 – 2024 Money in the Bank پانزدهمین رویداد رویداد سالانه مانی این د بنک است که توسط WWE تولید شد.این رویداد در روز شنبه، 6 ژوئیه 2024، در Scotiabank Arena در تورنتو، انتاریو، کانادا برگزار خواهد شد. این رویداد از طریق پرداخت به ازای نمایش (PPV) و پخش زنده پخش می شود و برای کشتی گیران برندهای راو و اسمکدان برگزار می شود. این اولین رویداد Money in the Bank در کانادا و دومین رویداد متوالی خارج از ایالات متحده پس از رویداد 2023 خواهد بود. این رویداد حول محور مسابقه نردبان Money in the Bank است، یک مسابقه نردبانی چند نفره که در آن شرکت کنندگان برای به دست آوردن قراردادی به رقابت می پردازند که به برنده در هر زمانی در سال آینده یک مسابقه برای قهرمانی به انتخاب خود اعطا می کند.

تاریخچه

Money in the Bank یک رویداد کشتی حرفه ای سالانه است که توسط پروموشن آمریکایی WWE از سال 2010 تولید می شود و عموماً بین ماه می و جولای برگزار می شود. همراه با رسلمنیا، رویال رامبل، سامرا اسلم و سری Survivor، یکی از پنج رویداد بزرگ سال تبلیغاتی محسوب می‌شود که از آن به عنوان “پنج بزرگ” یاد می‌شود. مفهوم نمایش برگرفته از مسابقه دبلیو دبلیو ای با نردبان Money in the Bank است که در آن کشتی گیران متعددی از نردبان برای بازیابی کیفی که بالای رینگ آویزان است استفاده می کنند.

کیف حاوی قراردادی است که به برندگان مردان و دیواز مربوطه تضمین می‌کند که در هر زمان در سال آینده، یک مسابقه قهرمانی را به انتخاب خود انجام دهند.مسابقات 2024 هر کدام شش شرکت کننده خواهند داشت که به طور مساوی بین بخش های برند Raw و SmackDown تقسیم می شوند.

داستان ها

در شب 2 رسلمنیا XL در 7 آوریل، ست “فریکین” رولینز قهرمانی سنگین وزن جهان را به درو مک اینتایر باخت، که به نوبه خود بلافاصله عنوان را به دامیان پریست در مسابقه نقدی Money in the Bank از دست داد. سپس رولینز به دلیل آسیب دیدگی زانو مرخصی گرفت.در اپیزود 17 ژوئن Raw، رولینز پس از مصدومیت بازگشت و قصد خود را برای بازپس گیری عنوان عنوان کرد. هنگامی که رولینز قصد داشت شرکت خود را در مسابقه نردبان مانی این بانک مردانه اعلام کند، پریست او را قطع کرد و گفت که به احترام، در واقع می‌خواسته از رولینز در رسلمنیا پول نقد کند.

رولینز به شباهت‌های آن‌ها اشاره کرد که در آن هر دو اولین قهرمانی جهانی خود را از طریق پول نقد در رسلمنیا به دست آورده بودند، با رولینز در رسلمنیا 31 در سال 2015. پس از اینکه رولینز از او پرسید که می‌خواهد میراثش چه باشد، پریست تصمیم گرفت Rollins at Money in the Bank را با قهرمانی سنگین وزن جهان در خط به چالش بکشید و رولینز پذیرفت. پس از آن بازی رسمی شد.دانلود مانی این د بنک 2024 با کیفیت 720p اورجینال تضمینی از وبسایت دانلود کشتی کج مدرن امکانپذیر میباشد.همچنین آرشیو کامل رویداد مانی این د بنک رو میتوانید از از این وبسایت دانلود نمایید.