دانلود المنیشن چمبر 2023

دانلود المنیشن چمبر 2023 با کیفیت اورجینال دانلود المنیشن چمبر 2023 با کیفیت اورجینال و لینک مستقیم

اکانت ویژه بخرید !

کاربر ویژه میتواند این رویداد و فول شو های دیگر و شوهای هفتگی جدید رو با کیفیت 720 دانلود کند.

تاریخ انتشار : سیم بهمن

درباره المنیشن چمبر 2023

دانلود المنیشن چمبر 2023 که پی پر ویو بعدی (PPV) در کمپانی WWE که قرار است در 18 فوریه 2023 در مرکز Bell در مونترال، کبک، کانادا برگزار شود. این رویداد یکی از رویدادهایی است که شرکت سالانه از رویال رامبل به رسلمنیا استفاده می کند.

تنها سه مسابقه تا کنون برای کارت رسمی شده است، اما آنها سه بازی بزرگ هستند:

قهرمانی جهانی WWE: رومن رینز (c) در مقابل سامی زین

زین در نهایت رینز را در رویال رامبل روشن کرد و به سرعت مشخص کرد که می‌خواهد عناوین را از The Tribal Chief بگیرد. رینز این چالش را پذیرفت و گفت که می‌خواهد این کار در اینجا انجام شود. تا بتواند زین را جلوی تمام خانواده‌اش و همه دوستانش شکست دهد.

اتاق حذف دبلیو دبلیو ای، قهرمان بلامنازع جهانی دبلیو دبلیو ای، رومن رینز، به دنبال نابودی سامی زین در مقابل جمعیت خانگی سابق خود “Honorary Uce” در مونترال، کبک، کانادا خواهد بود.

از آغاز بهار 2022، زین به دنبال حضور در The Bloodline بود و به آرامی به پناهگاه داخلی آنها رسید. تا جایی که توسط رینز به عنوان “Unorary Uce” نامگذاری شد. اگرچه او بارها به رینز و جناح مسلط کمک کرد، اغلب به ضرر خودش، اما واقعاً خودش را در بازی‌های جنگ سری Survivor ثابت کرد. وقتی از گیر افتادن رینز جلوگیری کرد و برای کمک به پیروزی The Bloodline با ضربه‌ای کم، کوین اونز را به باد انتقاد گرفت. مهمتر از همه، این اقدام حمایت جی اوسو، بزرگترین شکاک به وفاداری زین تا به امروز را به همراه داشت.

با این حال، هنگامی که او به اوج پذیرش در The Bloodline رسید، زین در زمان قرض گرفته شده بود. او به زودی توسط The Head of the Table به دلایل مختلف، از جمله WWE Universe که نام او را به جای نام رومن می خواند. و همچنین زمانی که زین پیروزی را در یک مسابقه تگ تیمی که رینز و خودش را در برابر جان سینا و اوونز قرار می داد. تضمین کرد، در شک و تردید قرار گرفت. با این وجود، زمانی که زین طی یک «محاکمه» در Raw XXX «بی گناه» شناخته شد، به سختی از اخراج شدن از جناح اجتناب کرد.

مسابقه المنیشن چمبر مردان

اتاق حذفی قهرمانی ایالات متحده: تئوری آستین (ج) در مقابل ست رولینز در مقابل جانی گارگانو در مقابل برونسون رید در مقابل TBA در مقابل TBA.این واقعیت که کودی رودز به عنوان حریف رومن رینز در رسلمنیا قرار می گیرد. به این معنی بود که مسابقه حذفی مردان باید دارای سهام دیگری باشد. آنها با داشتن تئوری از قهرمانی خود در ایالات متحده دفاع کردند. همه با برنده شدن در یک مسابقه مقدماتی وارد شدند و ما دو شرکت‌کننده آخر را در راو این هفته با پیشروی برنده مسابقات زیر می‌شناسیم. آنجلو داوکینز در مقابل دامیان پریست و مونتز فورد در مقابل الیاس.

مسابقه دیواز المنیشن چمبر

اتاق حذف مدعی شماره یک قهرمانی زنان خام: آسوکا در مقابل لیو مورگان در مقابل نیکی کراس در مقابل راکل رودریگز در مقابل ناتالیا در مقابل TBA.چهار نفر اول به دلیل اینکه چهار نفر نهایی در مسابقه رویال رامبل بودند، وارد شدند. ناتالیا در مسابقه مقدماتی Fatal 4-Way پیروز شد. نقطه نهایی در Fatal 4-Way دیگری در راو این هفته مشخص خواهد شد. Mia Yim در مقابل Candice LeRae در مقابل Carmella در مقابل Piper Niven.شایعات زیادی در مورد بقیه کارت وجود ندارد. اما ما جمعه شب آینده یک رقیب عنوان Intercontinental را در اسمکدان خواهیم یافت.

المنیشن چمبر از رویدادهای دیدنی کشتی کج هست اون رو از دست ندید.دانلود المنیشن چمبر 2023 از مدرن و لینکس سیتی با کیفیت اورجینال به با لینک موقت و دائمی پس از خرید امکان پذیر میباشد.